Akropole Cross Mikulčice

Aktualita: Sport 01.10.2014

Akropole Cross- Běh Rasticovým městem Morava v Mikulčích
V pátek 26. 9. 2014 jsme se již potřetí zúčastnili běhu v areálu archeologického naleziště v Mikulčicích. Závodit přijelo celkem 19 sportovců z 2. – 5. třídy. V jednotlivých kategoriích se naši žáci rozhodně neztratili. V nejmladší kategorii dívek získala Hana Petrjánošová z 2. třídy bronzovou medaili, v kategorii mladší chlapci Eriku Zezulovi jen o 0,3s unikla medaile. V kategorii mladší přípravka dívky zvítězila Tereza Vrzalová a Petra Skalníková byla v těsném závěsu stříbrná. Medaili získal také Milan Nedůchal , který v přípravce chlapců vybojoval po výborném závěrečném boji stříbrnou medaili. Všichni medailisté získali krásné historické medaile v podobě  koženého nákončí a hodnotné ceny, všichni pak kromě sladké odměny i repliku gombíku. Závod se i přes ne příliš příznivé počasí našim sportovcům vydařil a žáci předvedli bojovnost a dobré sportovní výkony.
                                                                                  Jana Budišová, učitelka ZŠ