Atletické úspěchy našich žáků

Aktualita: Akce školy 06.10.2017

Dne 27. 9. 2017 se vybraní žáci naší školy zúčastnili přespolního běhu v Mikulčicích, který má název Akropole cross-Běh Rasticovým městem Morava. Letos to byl již 6. ročník a sportovci z Moravské byli úspěšní. Disciplíny byly rozděleny do dvou bloků, od 9. hodin závodili žáci mladších kategorií. Celkem se zúčastnilo 18 dětí a úspěchu dosáhli Aneta Hájková – 3. místo, Adam Zugar – 1. místo, Ondřej Lano – 1. místo. V druhém bloku soutěžilo 9 žáků starší kategorie – Terezie Pyskatá – 2. místo, Mário Kalužík – 1. místo, Petr Kuklík – 3. místo, Viktorie Hromková – 3. místo, Martin Kocourek – 3. místo.