Mapa školy

Aktualita: Akce školy 06.03.2019

Vážení rodiče,

naší snahou je, aby se vaše dítě těšilo do naší základní školy a cítilo se zde bezpečně, aby učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojeni.

Zda se nám to daří a co bychom mohli případně změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy také zapojeni. Proto jsme si nechali od společnosti SCIO připravit dotazník MAPA ŠKOLY, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění.

Vaše názory a podněty nám totiž pomáhají v objektivnějším posouzení činnosti školy a mohou přispět i k odstranění případných problémů. Věříme také, že zpracované výsledky dotazníkového šetření poskytnou zajímavé a cenné informace, které se stanou zdrojem dalších pozitivních změn v naší škole.

Zjišťování vašich názorů je dobrovolné a anonymní, neuvádíte žádné identifikační údaje. Šetření probíhá elektronickou formou, dotazník najdete na stránce www.mapaskoly.cz a heslo pro přístup vám posíláme společně s touto zprávou. Budeme rádi, když si uděláte čas a dotazník vyplníte. Dotazník bude přístupný v termínu od 4. 3. do 15. 3. 2019. Pokud máte více dětí, vyplňuje se dotazník zvlášť za každé dítě (můžete mít jiné zkušenosti s různými učiteli, jiné to může být i na I. a II. stupni…).

Po jejich zpracování a obdržení závěrečné zprávy budete samozřejmě také vy seznámeni s celkovými výsledky dotazníkového šetření naší školy včetně porovnání s ostatními zúčastněnými školami. Výsledky průzkumu (převedené na procenta a grafy) zveřejníme na školním webu. Celé toto šetření není pro školy povinné a každá škola si náklady na něj hradí sama z vlastních prostředků. Máme proto zájem, aby se nám vrátilo co nejvíce vyplněných dotazníků, aby bylo zastoupeno maximum názorů všech zúčastněných.

V případě dotazů jsem vám k dispozici. Děkuji za vaši ochotu i čas, který věnujete vyplnění dotazníku.

Mgr. Hana Grossmannová řed. školy

Pondělí - 20.05.2019