Poprvé i naposledy…

Aktualita: Akce školy 09.09.2019

Pondělí 2. září 2019 bylo pro mnohé normální pracovní den, pro některé třeba volný den, pro žáky a pedagogy začátek dalšího školního roku…ale pro děti šesti až sedmileté - zásadní změna v jejich životě - začátek školní docházky.

Přálo nám počasí a tak mohlo slavnostní zahájení nového školního roku proběhnout venku na dvoře „měšťanky“. Prvňáčci se dostavili se svými nejbližšími, kteří je při tomto důležitém kroku doprovodili. Pozdravit je přišli i deváťáci, pro které bylo zahájení školního roku  na naší škole už poslední.

Paní ředitelka všechny přítomné přivítala, v krátkém projevu nás pozdravil  pan starosta městyse, který předal prvňáčkům i pěkné dárky.

Základní škole Moravská Nová Ves přejeme do nového školního roku, aby tu vládla přátelská atmosféra, vzájemný respekt, úcta jeden k druhému, ohleduplnost a snaha navzájem si pomáhat. Je potřeba si však uvědomit, že základ výchovy je v rodině a škola ji nemůže nahradit. Vás rodiče tedy prosíme o maximální spolupráci.

Za kolektiv všech zaměstnanců

Hana Grosmannová

Fotky ze zahájení si můžete prohlédnout zde.

Pondělí - 16.09.2019

Polévka krupicová

Oběd vepřový plátek na žampionech, bulgur, kompot, šťáva

Úterý - 17.09.2019