Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Pro budoucí šesťáky 01.07.2019

V příloze najdete seznam sešitů, které budou žáci v budoucí 6. třídě potřebovat.

Zkrácené vyučování v posledním týdnu 20.06.2019

Ve dnech 24. - 27. 6. bude vyučování zkráceno pro 1. stupeň do 11.30 hod  a pro 2. stupeň do 12.30 hod,  pátek 28. 6.  do 8. 45 hodin. Rozloučení s žáky 9. ročníku proběhne v pátek na úřadu městyse od 9 hodin.