Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Zápis - přijatí žáci 27.04.2017

V příloze jsou uvedena reg. čísla žáků přijatých do prvního ročníku ve škol. roce 2017/2018.

Noční čtení páťáků 27.04.2017

Noční čtení s přespáním ve škole a plněním úkolů bylo super. Fotky najdete zde.                                                                            Žáci 5.B více