Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Zahájení škol. roku 2016-17 26.08.2016

Ředitelství Základní školy Moravská Nová Ves oznamuje všem žákům a rodičům, že slavnostní zahájení školního roku 2016/2017 bude ve čtvrtek 1.září v 8 hodin na hřišti v areálu měšťanky. V případě nepříznivého počasí v budovách školy. více

Příměstský tábor - V peřině 22.08.2016