Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Zápis do 1. ročníku 2020 - 2021 29.03.2020

Vážení rodiče, zápis do 1. ročníku se týká dětí narozených od 1. 9. 2013 do 31. 8. 2014 a dětí, kterým byl povolen odklad povinné školní docházky. Vzhledem k mimořádným opatřením, která vydalo Ministerstvo zdravotnictví a rozhodnutím vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu, situace vyžaduje… více

Domácí výuka od 30.3. - 3.4. 27.03.2020

V přílohách opět najdete úkoly na další týden.