Naše škola realizuje projekt Škola pro život, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0001225 podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Projekt je zaměřen na personální podporu (školní asistent), osobnostně profesní rozvoj pedagogů  (vzdělávání, sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv) , podporu extrakurikulárních rozvojových aktivit (čtenářský klub pro žáky ZŠ, doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem ).

Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích.

Tento projekt je spolufinancován EU.

Pondělí - 16.09.2019

Polévka krupicová

Oběd vepřový plátek na žampionech, bulgur, kompot, šťáva

Úterý - 17.09.2019