Info k provozu škol a školských zařízení od 18. 11. 2020

Aktualita: 13.11.2020

Dle pokynů MŠMT je od 18. 11. 2020 povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníku v ZŠ. Pro tyto žáky se tedy obnovuje povinná prezenční výuka. Pro ostatní žáky (3. – 9. ročník) není přítomnost ve škole povolena a pokračuje u nich povinné vzdělávání distančním způsobem.

Zároveň je také obnoven provoz školní družiny pro žáky 1. a 2. ročníků (pouze odpolední). Skupiny budou homogenní (stále stejné) a oddělené.

Organizace výuky:

1. A - 7.40 hod. – přijdou hlavním vchodem školy

1. B - 7.50 hod. – bočním vchodem (dvůr)

2. tř. - 8.00 hod. – hlavním vchodem školy

Prosíme o dodržování časů, aby se skupiny nemíchali.

Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pohybu ve škole. Je zakázán zpěv a sportovní činnosti. Výuka bude probíhat dle rozvrhu platného od 1. 9. 2020.

Žáci budou chodit na obědy do školní jídelny v doprovodu paní vychovatelek, družina 2. třídy bude probíhat v budově 1. stupně, 1. A a 1. B ve stávajících odděleních družiny.

Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce (1. a 2. ročník) a zaměstnanci školy přítomni na pracovišti. Ostatní žáci (3. – 9. ročník) a zaměstnanci školy si mohou stravu odebrat za podmínek viz zde.

Žáci 1. a 2. ročníku jsou k obědům automaticky přihlášeni, ostatní žáci si musí obědy přihlásit jako doposud.

Úplné znění pokynu MŠMT naleznete zde.

Pondělí - 30.11.2020

Polévka vývarová s masovou rýží

Oběd vepřová pečeně, fazolový guláš, chléb, čaj

Úterý - 01.12.2020