Devítka v Olomouci

budík 17.06.2022 | Akce školy

Masakr v Olomouci

Na závěrečný třídenní výlet vyrazila naše 9. třída pod dohledem p. učitelek Tiché a Petrjanošové do krásného města Olomouce. A byl to vážně masakr! Ne až v Olomouci, ale už po cestě tam – vlaky měly hrozné zpoždění, jezdila náhradní autobusová doprava … Týrání pokračovalo při prohlídce historického centra s průvodkyní, ke které se přidala ještě pořádná bouřka s průtrží mračen! Ale nebojte – zázraky se dějí! Divadlo pod širým nebem, které jsme měli objednané na pondělní večer, se sice nekonalo, ale jako náhradní variantu jsme si dali třídní utkání v bowlingu, který mnozí z nás hráli poprvé, u kterého jsme se nasmáli a náramně se bavili:-)

Druhý den jsme zamířili do Pevnosti poznání, kde jsme trochu namáhali naše mozkové buňky při skládání hlavolamů a zkoušení různých vynálezů, a pak jsme úžasně potrápili i naše těla v jump parku, což byla velká místnost plná různých trampolín a skokánků!

Poslední den výletu nás čekala tyranie v podobě chození po zoologické zahradě na Sv. kopečku u Olomouce a skutečný masakr (doslova „masakr motorovou pilou“!) nás úplně „dostal“ ve Strašidelném domě nedaleko olomouckého dómu sv. Václava. To byl opravdu adrenalin! Olomouc doporučujeme, stojí to za to!

Na výletě mě zaujalo: „náměstí, protože Horní náměstí je níž než to Dolní“ , „orloj, protože ukazuje i svátky lidí“, „orloj, protože ukazuje i hvězdy a znamení“…

Na výletě mě bavil: „strašidelný dům, protože to byla zkouška nervů“, „strašidelný dům, protože to byl adrenalin“, „jump academy, protože jsem se naučil nové triky“, „jump park, protože tam byla sranda“, „bowling, protože jsme si ho užili se třídou“, „bowling, protože je to velká zábava“ …