Informace k novém škol. roku

budík 20.08.2021 | Akce školy

Vážení rodiče, milí žáci

určitě netrpělivě očekáváte zprávu ohledně zahájení a průběhu příštího školního roku. Situace ohledně poničených obou budov naší školy se v této chvíli jeví následovně. Budova č. 4 je v současné době zcela nepoužitelná, sanují se stropy a s jejím otevřením nepočítáme dříve, než za několik měsíců. Na měšťance se pracuje na osazení nových krovů, zakrytí střechy pod folii a začala se osazovat nová okna. Stále je naděje, že by tato budova mohla být provozuschopná. Jestli to bude 1. září nebo o několik dní později, bude jasnější koncem příštího týdne. Bohužel nevyšla varianta s umístěním alespoň tří tříd v budově nad Antares.

Věřte, že stále hledáme možnosti, aby se děti nemusely rozvážet  do okolních škol anebo jen co nejméně a na co nejkratší dobu. Definitivní rozhodnutí, které žáky kam umístíme, budeme vědět nejdříve  za týden. Doufám, že pochopíte tuto situaci a budete trpěliví. Budeme vás včas informovat.

Ohledně pořizování a nákupu pomůcek dětem zatím postačí, aby měly aktovku, pouzdro a přezůvky.

Všem rodičům děkujeme za nabízenou pomoc a pochopení.

Mgr. Hana Grossmannová