Spaní ve škole

budík 10.11.2022 | Akce školy

Že se ve škole nemusí jen učit, to si vyzkoušeli žáci 6.B. V pátek 4.11. si sbalili spacáky, polštáře a něco dobrého na zub a večer vyrazili na spaní do školy. ?

Nejdříve jsme se všichni zabydleli ve třídě a pak se společně vydali za dobrodružstvím. To si pro nás připravili žáci 9.A. Přichystali pro nás parádní aktivity. Při jejich plnění jsme dokázali, že jsem tým a poradíme si v každé situaci. A že se nebojíme, to jsme předvedli při stezce odvahy noční školou.

Pak nastal čas, lehnout si, a ještě dlouho si společně povídat. Nakonec jsme si pustili pohádku a při ní pomalu usínali.

Bylo to super dobrodružství a určitě si jej ještě tento školní rok jednou zopakujeme ?

Poděkování patří našim deváťákům z 9. A a taky maminkám, které nám připravili spoustu dobrot.

Šesťáci ze 6.B