Výsledky zápisu

budík 27.04.2021 | Akce školy

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

minulý týden skončily na naší škole zápisy do 1. ročníku. V termínu od 1. 4. do 20. 4. 2021 bylo na naši školu ZŠ Moravská Nová Ves podáno celkem 45 žádostí o přijetí nebo o odklad povinné školní docházky. V přiloženém dokumentu jsou zveřejněny výsledky letošního zápisu.

Z výsledků zápisu vyplývá, že naše škola od září otevře dvě první třídy. Děkujeme všem rodičům, že elektronický způsob zápisu proběhl bez komplikací a za důvěru, se kterou jste přihlásili své dítě do naší školy.

Bohužel děti byly i letos ochuzeny o první kontakt se školou, kterým slavnostní zápis tradičně bývá. Pokud situace bude příznivější, určitě předškoláčky ve škole ještě do konce tohoto školního roku přivítáme v rámci spolupráce s MŠ.

Předpokládáme, že v měsíci červnu uskutečníme společné setkání s rodiči budoucích prvňáčků k organizaci následujícího školního roku.  O přesném termínu budete včas informováni.