Výuka od 1. března

budík 27.02.2021 | Akce školy

Vzhledem k nově vyhlášeným epidemiologickým opatřením týkajících se základních škol, se situace opět mění a platí:

· škola je UZAVŘENA od pondělí 1. 3. 2021 pro všechny ročníky – všichni žáci školy se vyučují distančně. Nově na distanční výuku nastupují i žáci 1. a 2. třídy. Třídní učitelky těchto tříd předají rodičům bližší informace k výuce. Ostatní ročníky pokračují v distančním vzdělávání jako dosud, v příloze najdete rozvrh pro 2. stupeň. Pokud dojde v některých třídách ke změně v rozvrhu, budete upozorněni prostřednictvím třídních učitelů

· školní družina – uzavřena

· školní jídelna – výdej obědů do jídlonosičů pro žáky, kteří jsou vzděláváni distančně, bude pokračovat. Všichni žáci mají v el. systému stravování pondělní oběd automaticky odhlášen, ale lze si jej ještě do 8.00 hodin telefonicky nahlásit u p. vedoucí ŠJ - tel. 519342383. Od úterý lze obědy objednávat v systému obvyklým způsobem.

Vážení rodiče, milí žáci přeji vám všem hodně chuti a sil k učení, pevné nervy a především buďte zdraví.

H. Grossmannová