Zpátky v Moravské...

budík 01.02.2022 | Akce školy

Včerejší den byl nejen ve znamení předání vysvědčení, ale také  dnem, kdy naposledy naši žáci 2. tříd a 4. B ráno nasedli na autobus a odcestovali s paní učitelkami do školy v Dolních Bojanovicích. Tady probíhalo jejich vzdělávání od začátku školního roku ve třech učebnách, které nám bojanovská škola jako jedna z mála v okolí okamžitě nabídla. Na úkor jejich pohodlí pro výuku jazyků nám vedení školy poskytlo opravdu to nejlepší, co jen mohlo. Patří jim za to naše velké poděkování!

Od 1. února nám pro vzdělávání slouží opravené prostory nad kavárnou Antares. Jsou tady umístěny 4 třídy, které jsme postupně dovybavili vším potřebným. Děkujeme také rodičům, kteří pomohli s přestěhováním nábytku, lavic, šatních skříněk a úklidem, těžko bychom to bez vás zvládli.

Přejeme dětem, aby se jim tady líbilo a zároveň si určitě zaslouží pochvalu za to, jak to nelehké dojíždění dobře zvládli!