Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Podzimní prázdniny a dopis ministra 25.10.2020

Ve dnech 26. až 27. budou školy vládním opatřením uzavřeny, 28. října je státní svátek a 29. a 30. října jsou podzimní prázdniny. Volno se tak letos kvůli pandemii COVID-19 protáhlo na celý týden. V letácích se dětem připomíná, jak je v nadcházejících dnech důležité zůstávat… více

Domácí výuka AJ od 19.10. - 23.10. 19.10.2020

V přílohách naleznete  výuku  angličtiny pro žáky 4. A i 4. B.