Základní škola Moravská Nová Ves

ZŠ MNV

Základní škola Moravská Nová Ves je úplná vesnická škola s prvním až devátým ročníkem.

První stupeň je umístěn v samostatné budově v centru obce, druhý stupeň uprostřed zeleně na okraji obce. Obě budovy jsou blízko sebe. Kapacita školy je 397 žáků, naplněnost tříd je do 30 žáků (současně je průměrná naplněnost tříd do 22 žáků). Naši školu navštěvují i děti z okolních obcí, jsme spádovou školou pro obec Hrušky a Týnec.

více o škole

Schůzka s rodiči předškoláků 08.06.2021

V úterý 22.6.2021 v 16 hodin se bude konat schůzka pro rodiče předškoláků. S budoucími třídními paní učitelkami se rodiče sejdou v přízemí budovy 1. stupně, kde jim budou předány informace pro příští školní rok 2021/22.

OZOBOTI 07.06.2021

Žáci sedmé a osmé třídy si v hodině výpočetní techniky vyzkoušeli spolupráci s novými "kamarády" ozoboty. Ozoboti jsou malí roboti, které naši žáci nejdříve programovali pomocí kresby barevných kódu, tzv. ozokódů. V dalších hodinách bude žáky čekat programování ozobotů pomocí vizuálního… více