Atletické přebory

budík 08.06.2023 | Sport

Po roce se opět na začátku června na sportovním hřišti při Masarykově základní škole v Lanžhotě konaly tradiční Atletické přebory Podluží. Dvoudenního závodu ve skoku do dálky, hodu míčkem (mladší žáci) či vrhu koulí (starší žáci) a také několika běžeckých disciplínách se zúčastnili i vybraní zástupci jednotlivých tříd naší školy. Sportovcům z I. stupně se dařilo lépe (někteří obsadili 1. místo i v několika disciplínách!), a tak v konkurenci osmi základních škol vybojovali krásné 2. místo. V druhém závodním dnu žákyně a žáci z II. stupně získali bronzovou medaili. V celkovém hodnocení škol jsme obsadili 3. místo. Všem, kteří se umístili na stupních vítězů, gratulujeme. Ostatním atletům děkujeme za výkony a reprezentaci školy. Sportu zdar!

J. Budišová