Zásady ochrany osobních údajů

Čtěte, jak nakládáme s vašimi údaji podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Kdo údaje sbírá

Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
Školní 396, Moravská Nová Ves, PSČ 691 55, okres Břeclav

Jaké údaje sbíráme

Odběr aktualit: e-mail, IP adresu, čas záznamu.
Po vložení emailu na webu, musí uživatel potvrdit odběr aktualit na svém emailu. Odběr aktuality lze zrušit odkazem v zaslaném emailu aktuality.

Důvod a účel sběru údajů

Odběr aktualit: rozesílání aktualit na email.

Na co máte právo

Dotázat se, jaké údaje zpracovávám, za jakým účelem, v jakém rozsahu, jak dlouho a kdo k nim má přístup.
Můžete požádat o výmaz těchto údajů.

Kam se můžete obrátit

Pokud si myslíte, že vaše údaje zpracovávám v rozporu s příslušnými právními předpisy, napište nám na zsmnves@seznam.cz