Atletika v Lanžhotě

budík 14.06.2024 | Sport

Ve dnech 6. a 7. června se v Lanžhotě konaly tradiční atletické závody okolních základních škol. Děti závodily ve sprintu, hodu míčkem, vrhu koulí, skoku dalekém a vytrvalostním běhu. Reprezentanti naší školy si vedli velmi dobře. Především první den, kdy závodil 1. stupeň, byl pro nás medailově úspěšný. Umístili jsme se hned za vítězným Lanžhotem. Ten své prvenství obhájil i příští den s 2. stupněm. Naši starší žáci sice nezískali tolik medailí, jako jejich mladší spolužáci, ale i tak čtvrté místo nebylo žádným zklamáním. Všichni bojovali a mnozí si odvezli osobní rekordy. V součtu bodů za oba dva dny jsme získali krásné druhé místo, což je v silné konkurenci škol jako jsou Lanžhot, Tvrdonice, Mikulčice, Lužice, Prušánky nebo Moravský Žižkov pěkný výsledek.