Počítače dětem

budík 22.12.2021 | Akce školy

Dne 3.11.2021 a následně 16.12.2021 bylo našim dětem předáno 32 stolních počítačů z projektu Počítače dětem.

Většina dětí o techniku při živelné pohromě v červnu přišla nebo má zcela nevyhovující starší techniku, která není vhodná pro zpracování úkolů a případnou distanční výuku. Počítače přivezla pro naše děti přímo paní Ing. Nikol Nevoránková, manažerka projektu. Předání proběhlo v prostorách naší školy a počítače předávala 1. vicemiss ČR Sarah Horáková.

Děti a jejich rodiče měli z počítačů velkou radost.

Za projekt Počítače dětem manažerka projektu dodává „Jsme rádi, že jsme mohli pomoci rodinám v této náročné době, kdy tyto rodiny postihla pandemie a ještě přírodní katastrofa. Přejeme všem, aby strávili klidné Vánoce ve svých opravených domovech a dětem dělala technika radost.“

Poděkování patří Mgr. Jitce Konečné za administraci projektu a pomoc s předáváním.