Sedmáci v Brně

budík 19.06.2024 | Akce školy

Sedmácký útok na Brno

„On jako mě zastřelil první!“

„Jak jsem vykoukl, hned jsem to dostal!“

„Ona mě trefila snad desetkrát!“

„Ty jo, ona má lepší skóre než já!“ …. Takovéto a podobné hlášky zaznívaly na třídním výletu sedmáků do našeho krajského města. Ale nebojte se, nikdo nepadl ani nebyl zraněn. To si jen naši třináctiletí žáci odhlasovali, že kromě brněnského podzemí navštíví v rámci výletu taky Gamecenter Brno a zahrají si spolu lasergame. Jedná se o akční hru „na vojáky“, ve které používáte laserové zbraně a v temném bludišti se snažíte odrovnat nepřátelské družstvo.

Bylo to super, krásně jsme se vyřádili, zpotili a protáhli. Dokonce i paní učitelky se nechaly překecat a svým svěřencům to pořádně nandaly!

A protože se nám v Brně líbilo, zajeli jsme si tam ještě repete, ale tentokrát na Krysaře do divadla Radost. Představení bylo velice neobvyklé, herci používali masky a moc toho nenamluvili, ve hře používali maňásky a všelijaká „hejblátka a udělátka“, ale tím nemluvením dali divákům prostor, aby dění na jevišti více promysleli sami a vnímali primárně vizuální podněty. Bylo to zkrátka zajímavé!