budík 31.05.2024 | Akce školy

Byli jsme na škole v přírodě v Čeložnicích u Kyjova v Relaxx centru. Hráli jsme spoustu her, šli jsme na výlet na hrad Cimburk u Koryčan. Líbily se mi i pokoje. Měli jsme karneval a táborák. Hráli jsme vracečku a brännball. Chodili jsme si hrát na hřiště. Dopoledne jsme se učili. Měli jsme 2. místo z 8 týmů.

Lenka Ostratická

Mně se nejvíc líbily soutěže, hry, brännball. Dávám tomu 10 * z 10. Spalo se mi skvěle. Líbily se mi pokoje. Líbil se mi hrad Cimburk, vypadalo to tam dobře. Karneval byl taky super. Líbily se mi scénky i ostatních týmů. Líbilo se mi, jak jsme u táboráku zpívali písničky. Hráli jsme vracečku. Bylo dobré i jídlo. Na pokoji jsme hráli hry.

Anastázie Silná

Líbily se mi hry. Výšlap na Cimburk. Vyhráli jsme 1.místo v soutěži. Měli jsme karneval a táborák. Na konci byly hezké ceny. Učili jsme se jen dopoledne.

Adele Vájová

Líbilo se mi: pokoje, jídlo, hry, brännball, vracečka, bufet, soutěže, představení, karneval, společné hry.

Eduard Pálka

1. den jsem šel na dobrovolnou procházku ke studánce, která se jmenuje Smradlavka a která smrděla jako síra.
  2. den jsme šli k jiné studánce, kterou jsem ochutnal, byla dobrá a studená. Pak jsme se vraceli jinou cestou lesem.
  3. den jsme šli všichni na dlouhou túru na Cimburk. Cesta byla pořád z kopce a do kopce. Když jsme šli zpět, zapadl jsem dvakrát do blata.
  4. den byl karneval. Bylo 8 skupin a každá skupina měla vymyslet scénku.
  5. den jsme jeli domů. Už jsem se těšil a máma byla šťastná, že jsem doma.

Gabriel Barát

Ahoj, na škole v přírodě bylo hodně srandy, třeba když jsem nechala botu v blátě a spadla do bahna. Hodně srandy bylo i na cestě na Cimburk.

S holkami z vedlejšího pokoje jsme si povídaly přes zeď. Hodně jsme soutěžili a sportovali. Nacvičovali představení v kostýmech. Občas jsme zkoušeli nervy paní učitelek. Viděli jsme mloka, opékali špekáčky, zpívali u ohně a prostě si to užili.

Natali Fejfarová