Šplh - školní kolo

budík 29.01.2014 | Akce školy

Ve čtvrtek 23.1.2014 jsme v tělocvičně naší školy uspořádali školní kolo ve šplhu. Žáci 4.- 5. tříd z Hrušek a 1.-5. tříd z Moravské Nové Vsi bojovali ve šplhu na tyči, každý měl 2 pokusy. Celkem se vzájemného měření sil zúčastnilo 36 žáků, kteří reprezentovali svoji třídu.
Vítězem kategorie dívky 1.-3. třída se stala I. Bučková, na 2. místě P. Skalníková na 3. místě T. Vrzalová. V kategorii chlapci zvítězil L. Nejdl, na 2. místě M. Bůrik a na 3. místě A. Abazaj.
V druhé kategorii žáků 4. – 5. třídy se do soutěže zapojili i žáci z Hrušek, ale na stupně vítězů bohužel nedosáhli. V kategorii dívky bylo následující umístění: na 1. místě K. Gabčová, na 2. místě N. Hřebačková, obě z 5. třídy, na 3. místě N. Rumianová ze 4. třídy. V chlapecké kategorii zvítězil F. Šedivý ze 4. třídy, za ním se umístil J. Poláček a J.Gaží. Ocenění zaslouží všichni, kteří vzorně reprezentovali svoji třídu.

J. Budišová