Sportujeme na 1. stupni

budík 07.03.2023 | Sport

Stejně jako v prvním pololetí i začátek druhé části školního roku byl pro žáky plný sportu. Úspěšně byl ukončen plavecký kurz pro 2. a 3. třídu. V únoru jsme vyjeli na zimní stadion, kde většina žáků prvního stupně prožila dvě hodiny aktivního pohybu. S pomůckami k podpoře stability, u mantinelů, ale i bez nich využili velkou plochu stadionu.
V rámci spolupráce škol družstvo chlapců a dívek ze 4. a 5. třídy bojovalo ve vybíjené. Hostila nás ZŠ Hrušky, kde proběhly dva vzájemné zápasy.
Poslední akcí byl Přebor škol ve veslování na trenažeru v Břeclavi. Zde v konkurenci osmi škol okresu Břeclav byli naši žáci velmi úspěšní. Celkově získali 4. místo, v jednotlivcích se Tereza Brůčková z 5. B umístila na 2. místě.Sportujeme